Заповнюємо рядок «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної Друк

Як заповнюється рядок «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної у разі постачання товарів/послуг відповідно до додаткової угоди до договору?. Згідно із п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну. У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов’язкові реквізити, зокрема, вид цивільно-правового договору. Відповідно до п. 4 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 № 10,

який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.01.2014 за № 185/24962, у графі «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної зазначається вид цивільно-правового договору згідно з видом договірних зобов’язань, визначених Цивільним кодексом України. При цьому, якщо до основного договору укладено додаткову угоду, згідно із якою здійснюються операції з постачання товарів/послуг, то при виписуванні податкової накладної в рядку «Вид цивільно-правового договору» слід зазначати, наприклад: «додаткова угода від____ №____ до договору надання послуг» та в графах «від» і «№» вказати дату та номер основного договору.

 

Автор: FBE School Джерело: Єдина база податкових знань